;

retele


Avem oferte mai bune la retele, preturi de la 2,99 Lei. Alege din 41 oferte!

Rezultate similare returnate: 41;
Pretul cel mai mic: 2,99 lei;
Pretul cel mai mare: 13000 lei;
Numar de pagini: 1;
Esti la pagina 1;

Preturile produselor au fost actualizate la data de 12.02.2019.

Da click pe imagini ca sa vezi preturile valabile azi si sa faci comanda pe magazinul vanzator!

Preturi online minime, Perioada Limitata!
Alte sectiuni din site
Smartphone - iHunt Like 2
Tu cat cheltui pe tehnologie?
Intotdeauna magazinele promovate pe macrostandard.ro au oferte mai bune alte magazine online!
Promotii EuroGSM Transport gratuit
2.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Patchcord 0.5 metri UTP CAT5 E diverse culori

RETELE / TELEFONIE

Atu Tech

Patchcord 0.5 metri UTP CAT5 E diverse culori. ASint folosite pentru cablarea in Rack la patch paneluri. Se pot folosii culori diferite pentru a marca retele diferite. Culorile sint : Rosu Galben Verde Gri ...

2.99 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra FC%7CAPC%7CSM%7C9Am

RETELE / TELEFONIE

Safer

Conector fibra FC%7 CAPC%7 CSM%7 C9 Am ...

3.99 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra LC%7CUPC%7CSX SM%7C9Am

RETELE / TELEFONIE

Safer

Conector fibra LC%7 CUPC%7 CSX SM%7 C9 Am ...

4.60 Lei
de la Spy Shop

Suport caretele cu ventuze pentru prindere de parbriz CH-90

ACCESORII CONTROL ACCES

CH-90 este un suport de cartele cu ventuze pentru prindere de parbiz. ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode LC/UPC 0,9MM 2M G657A1

RETELE / TELEFONIE

Safer

APIGTAIL Single Mode LC/UPC 0,9 MM 2 M G657 A1 ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode SC/UPC 1.5M

RETELE / TELEFONIE

Safer

PIGTAIL Single Mode SC/UPC 1.5 M ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 1.5M G657A

RETELE / TELEFONIE

Safer

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900 UM 1.5 M G657 A ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode LC/PC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP

RETELE / TELEFONIE

Safer

PIGTAIL Single Mode LC/PC 900 UM 1.5 M G657 A EASY-STRIP ...

9.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT5e OU5-0002-W

RETELE / TELEFONIE

Atu Tech

Priza dubla de retea aplicata 8 P8 C CAT5e. Design elegant. Echipata cu 2 module Keystone RJ45 ...

9.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Priza simpla de retea aplicata 8P8C CAT6

RETELE / TELEFONIE

Atu Tech

Priza simpla de retea aplicata 8 P8 C CAT6. ADesign elegant. Echipata cu A1 modul Keystone RJ45 ...

14.99 Lei
de la A2T

Oem - Cablu de retea UTP Cat6E mufat 15 metri

RETELE / TELEFONIE

Oem

Cablu de retea UTP Cat6 E mufat 15 metri ...

21.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 3M SC-SC simplex singlemode

RETELE / TELEFONIE

Safer

Patchcord 3 Metri SC-SC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - SC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m a ...

29.99 Lei
de la A2T

Safer - Set montaj Rack 20 piulite, suruburi si saibe

RETELE / TELEFONIE

Safer

Set montaj Rack 20 piulite, suruburi si saibe ...

29.99 Lei
de la A2T

Safer - Panou fals 1U rackabil 19 inci- Brush Panel

RETELE / TELEFONIE

Safer

Panou fals 1 U rackabil 19 inci- Brush Panel. Impiedica intrarea prafului. Se foloseste pentru a umple spatiile goale in interiorul unui Rack ...

39.99 Lei
de la A2T

Safer - Cutie de distributie pentru jonctiuni 2 fibre IP65 din ABS 167x102x31

RETELE / TELEFONIE

Safer

Cutie de distributie pentru jonctiuni 2 fibre IP65 din ABS 167x102x31. Se poate monta la exterior A Aceast A cutie este destinat A utiliz Arii An re Aelele optice ca punct terminal, fiind conceput A pentru protejarea Ai managementul pigtail-urilor, splitt ...

69.00 Lei
de la Techstar

Corset cu bretele ideal pentru modelarea taliei

INGRIJIRE PERSONALA

Corsetul tip vesta pentru modelarea taliei este disponibil intr-o gama variata de culori si este un produs eficient si multifunctional care va schimba total infatisarea dvs! Poate fi purtat pe sub hainele normale de zi cu zi ca o piesa de lenjerie intima ...

99.99 Lei
de la A2T

Telefon analog linie fixa ALB Alcatel TEMPORIS 180

RETELE / TELEFONIE

Alcatel

Telefon analog linie fixa AALBA Alcatel TEMPORIS 180 . Ideal pentru zona de office. AAlcatel Temporis 180 este un telefon profesional foarte simplu de folosit. Cheia secret A dedicat A este foarte util A pentru t Aierea rapid A a microfonului atunci c And ...

99.99 Lei
de la A2T

Telefon analog linie fixa negru Alcatel TEMPORIS 180

RETELE / TELEFONIE

Alcatel

...

127.99 Lei
de la A2T

Router wireless TP-LINK TL-WR940N 3 antene

RETELE / TELEFONIE

Tp-Link

TL-WR940 N este un router wireless N 450 Mbps care integreaza posibilitati de conectare in retea prin fir/wireless, proiectat pentru utilizarea in cadrul retelelor de acasa sau de la birou. Folosind tehnologia MIMO, TL-WR940 N creeaza o conexiune wireless ...

199.99 Lei fata de 249.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor MM conector SC 1000Mb/s - MC200CM

RETELE / TELEFONIE

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC200 CM ARJ45 1000 M la fibra SC multi-mode 1000 M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100/1000 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, I ...

199.99 Lei fata de 249.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM

RETELE / TELEFONIE

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC112 CS ARJ45 10/100 M la fibra SC single-mode 100 M, Full-duplex, Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, pana la 20 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 8 ...

199.99 Lei
de la A2T

Acces Point de tavan 300M TP-Link EAP110

RETELE / TELEFONIE

Tp-Link

Acces Point de tavan 300 M TP-Link EAP110 . ASuport pentru tehnologia Power over Ethernet (standard 802.3af) . Design simplu E i posibilitatea de a fi montat cu u E urin EA pe un perete sau tavan. Cu ajutorul func Eiei Captive Portal pute Ei realiza auten ...

209.99 Lei
de la A2T

Router Dual Band 300MB/s 3G/4G Asus RT-AC51U

RETELE / TELEFONIE

Asus

Routter Dual Band 300 MB/s 3 G/4 G Asus RT-AC51 U. Poti conecta un modem 3 G/4 G pe portul USB. A A A Router wireless AC750 dual-band pentru retele personale si solutii cloud 3 G/4 G cu stick USB A Router 802.11ac dual-band cu viteze de pana la 733 Mbps p ...

229.99 Lei
de la A2T

Telefon Gigaset de secretariat DA710

RETELE / TELEFONIE

Gigaset

Gigaset DA710 (telefon analogic, sunet de calitate inalta, handsfree, afisaj alfanumeric/semigrafic cu unghi reglabil, iluminat, cu 3 linii, 16 digiti si 5x7 segmente, afisare: data si ora, durata apelului, CLIP, tasta redial, tasta mute, blocare electron ...

359.99 Lei
de la A2T

Telefon VIOP Cisco SPA303-G2 3 linii SIP

RETELE / TELEFONIE

Cisco

Telefonul 3 Line IP are 12 chei ai tastaturii E i dispune de un difuzor. A Tehnologia de afi E are este de tipul TFT Aiar rezolu Eia este de 128 x 64 APixel. Telefonul prezint A 3 linii, av And func Eia de reapelare, identificare a apelantului, func Eia n ...

369.99 Lei
de la A2T

Grandstream - Casca Call Center MONO JACK 2,5 mm

RETELE / TELEFONIE

Grandstream

Casca Call Center MONO JACK 2,5 mm. ACompatibila cu telefoanele VIOP care au intrare audio / microfon pe Jack 2,5 mm. CAE tile IPN H800 Monaural au fost special concepute at At pentru mediul de birou c At E i pentru ACALL CENTER Setul cu casc A are o potr ...

399.99 Lei
de la A2T

Ubiquiti Networks - Acces point Wireless HOTSPOT UniFi Enterprise

RETELE / TELEFONIE

Ubiquiti Networks

Sistemul Uni Fi Enterprise Wifi este o solu Aie de acces la re Aeaua wireless, proiectat A pentru a fi scalabil A, u Aor de instalat Ai de administrat. Access Point-ul are un design neted Ai poate fi u Aor montat pe plafon sau perete, utiliz And kitul de ...

420.00 Lei
de la Spy Shop

Modul conectare la retelele GSM 2G DT-GSM, 2 fire, 24Vcc

ACCESORII VIDEOINTERFON

DT-GSM este un modul conectare la retelele GSM 2 G compatibil cu toate panourile de apel DT. Acesta functioneaza cu o cartela SIM din orice retea 2 G si redirectioneaza apelul primit pe postul de interior pe orice numar de telefon fix sau mobil concomiten ...

589.99 Lei fata de 699.99- 110 Lei
de la A2T

Telefon VIOP 6 conturi SIP Grandstream GXP 2160

RETELE / TELEFONIE

Grandstream

Grandstream GXP 2160 este un telefon IP enterprise performant, cu 6 linii, 5 taste XML programabile, display color de 4.3a si HD audio Grandstream GXP 2160 este un telefon IP enterprise performant, cu 6 linii, 5 taste XML programabile, display color de 4. ...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m Specifica Aii: Model: 1 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoire (f ...

629.99 Lei
de la A2T

Telefon de secretariat Panasonic KX-T7730CE

RETELE / TELEFONIE

Panasonic

Telefon de programare si secretariat pentru centralele telefonice, model Panasonic AKX-T7730 CE A Specificatii tehnice Denumire: Telefon fix Panasonic KX-T7730 CE Cod producator: KX-T7730 CE Garantie tehnica: 24 luni Garantie de conformitate: 24 luni Gene ...

799.99 Lei
de la A2T

Switch rackabil 48 porturi 100MB TP-Link TL-SF1048

RETELE / TELEFONIE

Tp-Link

Switch rackabil 48 porturi 100 MB TP-Link TL-SF1048 Ce Face Acest Produs A Switchul cu 48 porturi Fast Ethernet TL-SF1048 este proiectat pentru a satisface nevoile de conectivitate a celor mai exigente grupuri de lucru Ai departamente. Toate cele 48 de po ...

999.99 Lei
de la A2T

Grandstream - Gateway analog 8 FXS 2 conturi SIP Dual LAN GXW4008

RETELE / TELEFONIE

Grandstream

Gateway analog 8 FXS 2 conturi SIP Dual LAN GXW4008. Seria GXW400x FXS este o solutie ideala pentru companiile care doresc sa conecteze una sau mai multe linii ale unei centrale telefonice (PBX) traditionale la un sistem de telefonie Vo IP. GXW400x are 8 ...

1299.99 Lei
de la A2T

Gigaset - Inregistrator convorbiri telefonice PICO

RETELE / TELEFONIE

Gigaset

Call Recorder Pico Aeste un echipament de inregistrare a convorbirilor pentru o singura linie, conectat printr-o interfata USB. Este un echipament care combina tehnologii de ultima ora hardware si software, care va conecteaza telefonul la PC-ul dumneavoas ...

1429.99 Lei
de la A2T

Ubiquiti Networks - Switch 16 canale PoE, 2 canale SFP, 1 port serial, UBIQUITI

RETELE / TELEFONIE

Ubiquiti Networks

Ubiquiti Uni Fi - unul dintre cele mai performante Switch-uri de pe piata A A Solutia Uni Fi US-16-150 W, datorita celor 18 porturi independente asigura o performanta inalta. Doua dintre ele (SFP) asigura conectivitate prin fibra optica, iar cele 16 ramas ...

1999.99 Lei
de la A2T

Centrala Telefonica 3 linii externe 8 interioare Panasonic KX-TES824CE

RETELE / TELEFONIE

Panasonic

Centrala telefonica analogica PANASONIC KX-TES824 CE, configurata standard cu 3 CO si 8 interioare. Telefonul proprietar de secretariat este A Panasonic KX-T7730 CE (vezi produse asociate) Configuratie standard A 3 linii externe (CO) si 8 linii interne (e ...

1999.99 Lei
de la A2T

Safer - Switch cu management Layer2 24 porturi POE Gigabit 4 porturi SFP 400W

RETELE / TELEFONIE

Safer

Switch cu management Layer2 24 porturi POE Gigabit 4 porturi SFP 400 W. Se poate monta in RACK Arhitectura retea LAN Gigabit Ethernet with Po E Smart Switch (WEB Managed) Da Numar porturi 1000 Base T (RJ45) 24 buc. Numar sloturi Mini GBIC (SFP) 4 buc. Por ...

1999.99 Lei
de la A2T

Telefon analog pentru conferinta Alcatel 1800 4 participanti

RETELE / TELEFONIE

Alcatel

Telefon analog pentru conferinta Alcatel 1800 4 participanti. 4 microfoane detasabile de tip dect pentru 4 participanti din aceaisi incapere A Telefonul de conferin Ee Alcatel 1800 ofer A un design compact, u E or de configurat E i mutat, ceea ce Al trans ...

6499.99 Lei
de la A2T

Grandstream - Centrala telefonica VIOP 2 FXO 200 apeluri simultante UCM6510

RETELE / TELEFONIE

Grandstream

Centrala telefonica VIOP 2 FXO 200 apeluri simultante UCM6510. Seria UCM6510 este o centrala IP PBX inovativa construita pe o platforma hardware avansata cu functionalitati software revolutionare ce ofera impreuna o solutie de convergenta a traficului de ...

13000.00 Lei
de la A2T

Sistem videoconferinta VOIP Grandstream GVC3200

RETELE / TELEFONIE

Grandstream

Sistem videoconferinta VOIP Grandstream GVC3200. GVC3200 este o solutie inovatoare ce ofera companiilor un sistem de videoconferinte revolutionar cu o flexibilitate fara precedent si compatibilitate cu majoritatea protocoalelor si platformelor de videocon ...

Alte categorii interesante

Marci celebre care te pot interesa

Cel mai cel pret
Ishoot

Home | Contact | Despre | Protectia datelor personale
Copyright © MacrostandarD Editura si Informatica S.R.L.

Pagina creata in 0.28268003463745 secunde