;

fibra optica


Avem oferte mai bune la fibra optica, preturi de la 1 Lei. Alege din 75 oferte!

Rezultate similare returnate: 75;
Pretul cel mai mic: 1 lei;
Pretul cel mai mare: 1308 lei;
Numar de pagini: 2;
Esti la pagina 1;

»» Daca rezultatele returnate nu sunt relevante incercati sa cautati doar fibra

Preturile produselor au fost actualizate la data de 12.02.2019.

Da click pe imagini ca sa vezi preturile valabile azi si sa faci comanda pe magazinul vanzator!

Preturi online imbatabile, Comanda Imediat!
Alte sectiuni din site
Smartphone - iHunt Like 2
Tu cat cheltui pe tehnologie?
Intotdeauna magazinele promovate pe macrostandard.ro au oferte mai bune alte magazine online!
Promotii EuroGSM Transport gratuit
1.00 Lei
de la VonMag

Accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica FTTH Drop Wire Intern SM 2 fire FTTHCB-SM

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

Cablu fibra optica FTTH Drop Wire, intern, SM, 2 fire Tensiune maxima de intindere-termen scurt/lung (N) : 100/60 Rezistenta la rupere-termen scurt/lung (N/100 mm) : 1000/500 Raza minima de curbura sta... ...

3.00 Lei
de la VonMag

Accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica Extern SM 4 fire F0-ZCCSM

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

Cablu fibra optica, extern, SM, 4 fire Atenuare la 1310 nm (d B/km) : &le 0,38 Max & &le 0,35 mediu Atenuare la 1550 nm (d B/km) : &le 0,25 Max & &le 0,22 mediu Dispersie cromatica 1285-1330 nm (ps/nm. k... ...

3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra LC%7CAPC%7CSX SM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra LC%7 CAPC%7 CSX SM%7 C9 Am ...

3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra SC%7CAPC%7CSM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra SC%7 CAPC%7 CSM%7 C9 Am ...

4.08 Lei
de la Spy Shop

CABLU OPTIC CU 4 FIBRE FIBER 8

FIBRA OPTICA

Cablu optic FTTH pentru exterior cu 4 fibre ""Single Mode"" cu sufa metalica. Diametrul cablului este de 7.5/2mm si are o tensiune de intindere de 1000 Newton ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 2M G657A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900 UM 2 M G657 A ...

8.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-SC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-SC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - SC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

14.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-FC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - FC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

18.00 Lei
de la VonMag

PXW - Patchcord fibra optica LC/SC 9M DX Lungime 3m LC/PC-SC/PC

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

...

18.00 Lei
de la VonMag

PXW - Patchord fibra optica LC/LC 9M DX Lungime 3m LC/PC-LC/PC

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

...

21.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 3 M SC-LC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A conectori: LC - SC fibr A singlemode (G.652. D) lungime: 3 m atenuare sc Azut A A Patchcord ...

25.00 Lei
de la Interlink

Cablu fibra optica HAMA - 1.5 m

COMPONENTE / ACCESORII

HAMA

Cablu fibra optica HAMA - 1.5 m Tip Componenta: Cabluri, Caracteristici: Tip cablu: Optic, Compatibilitate: Conexiune dispozitive audio, Redare sunet: Stereo, 5.1, Lungime: 1,5 m, ...

26.20 Lei
de la Spy Shop

SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VT-II

FIBRA OPTICA

Set de 2 trasmitatoare video pasive pentru 1 canal care contine o intrare/iesire video 1x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 gra ...

28.10 Lei
de la Spy Shop

SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTP-II

FIBRA OPTICA

Set de 2 trasmitatoare video pasive pentru 1 canal care contin cablu coaxial de 23 cm plus conector BNC. ...

35.00 Lei
de la Spy Shop

SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTS-II

FIBRA OPTICA

Set de 2 trasmitatoare video pasive pentru 1 canal care contine o intrare/iesire video 1x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 gra ...

41.99 Lei
de la A2T

Safer - Cutie de distributie pentru jonctiuni 4 fibre IP65 din ABS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Cutie de distributie pentru jonciuni A4 Afibre IP65 din ABS. Se poate monta la exterior A Aceast A cutie este destinat A utiliz Arii An re Aelele optice ca punct terminal, fiind conceput A pentru protejarea Ai managementul pigtail-urilor, splitterelor Ai ...

68.40 Lei
de la Spy Shop

FIBRA OPTICA CU CONECTICA FOC

FIBRA OPTICA

Fibra optica cu conectica FOC, ...

107.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A122VR

FIBRA OPTICA

Receptor video activ cu 1 canal care are un semnal alb/negru pana la 1200 m si color cu receptoare active. Se recomanda tilizarea cablului UTP categoria 5. Temperatura de functionare a transmitatorului porneste de la 0 grade Celsius si poate sa ajunga pan ...

107.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A121VT

FIBRA OPTICA

Transmitator video activ cu 1 canal care are un semnal alb/negru pana la 1200 m si color cu receptoare active. Se recomanda tilizarea cablului UTP categoria 5. Temperatura de functionare a transmitatorului porneste de la 0 grade Celsius si poate sa ajunga ...

113.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-414V-II

FIBRA OPTICA

Transmitator video digital pentru 4 canale care contine intrari/iesiri video 4x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 grade Celsius ...

120.00 Lei
de la Interlink

Placa Fibra Optica M3F-PCIXF-2, PCI si PCI- X, 2 Gbps

SERVERE / RETELISTICA > Componente Server

INTEL

Tip Componenta: Placi Retea, Caracteristici: Viteza transfer date: 2 Gbps, NIC processor: Lanai-2 XP RISC, Frecventa: 333 MHz, Memorie: 2 MB (256 Kx8 B), EEPROM: 512 KB, include PCI-configuration-space data; Vital Product Data (VPD), numar serial, MAC add ...

129.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3KM conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3 KM conector LC Modul SFP Informatii suplimentare WDM 1310/1550 NM single mode 3 KM LC Connector ...

132.00 Lei
de la Spy Shop

MODUL SFP STANDARD DUAL-FIBER UOF2202BS-20KM

FIBRA OPTICA

Modul SPF standard cu dual-fiber UOF2202 BS-20 KM. Acesta necesita folosirea lui in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

149.99 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC100 CM ARJ45 10/100 M la fibra SC multi-mode 100 M, Full-duplex, pana la 2 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 80 ...

149.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Single Mode 20 KM WDM 1000 Mb/s conector LCA, o bucata RX + o bucata TX. comunica Aie bidirec Aional A pe o singur A fibr A (WDM), func Aioneaz A An re Aele single-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX ...

159.99 Lei
de la A2T

Safer - Media convertor 20KM Gigabit LAN port SFP 1000Mbps

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Media convertor 20 KM Gigabit LAN port SFP 1000 Mbps. Convertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. A Protocol retea si tip conector 1 Slo ...

179.99 Lei fata de 199.99- 20 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multi-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 2 km, mufe optice: LC. A Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu standardul SFP (Small Form ...

179.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Multi Mode 500 M 100 Mb/s conector LC comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multimode, vitez A de transmisie de p An A la 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 550 m, conectori optici: LC. A Modul optic SFP ...

199.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM 100 Mbps cu port SFP UOF7201 E . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 1 ...

199.99 Lei fata de 249.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM - MC210CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC210 CS ARJ45 1000 M la fibra SC single-mode 1000 M, Full-duplex, pana la 15 Km, montabil in sasiu A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100/1000 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, ...

249.99 Lei fata de 279.99- 30 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM port SFP 1000 Mbps UOF7201 GE . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 10 ...

261.00 Lei
de la Spy Shop

MODULE SFP STANDARD UOF2101BS

FIBRA OPTICA

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2101 BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

299.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set adaptoare SFP distanta 20 Km Single/Multi mode UOF2101 BS . AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie ...

338.00 Lei
de la Spy Shop

MODUL SFP STANDARD SINGLE-FIBER UOF2201BS

FIBRA OPTICA

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2201 BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

379.99 Lei
de la A2T

Yli - Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20Km Single mode UOF2201BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Yli

Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20 Km Single mode UOF2201 BS ...

379.99 Lei
de la A2T

Safer - GhilotinA (cleaver) pentru fibrA optica

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

SKL-S2 Aeste un cleaver de Analt A anduran AA, destinat t Aierii cu precizie a fibrelor optice. Specifica Aii: Diametru fibr A: 125 Am Diametru manta protectoare: 250 ~ 900 Am Anduran AA lam A: 48000 t Aieri ...

463.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-1621VRLI

FIBRA OPTICA

Receptor video pasiv cu 16 canale (cu izolator) care are un semnal alb/negru pana la 600 m sau un semnal color pana la 400 m cu trasmitatoare pasive (NVPT-111 VTS, NVPT-111 VT, NVPT-111 VTP sau NVPT-414 V) . Se recomanda utilizarea cablului UTP categoria ...

577.00 Lei
de la Spy Shop

MINI TRANSMITATOR VIDEO COMNET FVT11M

FIBRA OPTICA

Mini transmitator video pe 1 fibra optica multimode, 850nm. ...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m Specifica Aii: Model: 1 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoire (f ...

649.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME DE SUPRAVEGHERE AHD

Atu Tech

Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. Compatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 1 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesire ...

791.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO COMNET FVR11

FIBRA OPTICA

Receptor video Comnet FVR11 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, automatic gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11 M. ...

796.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

FIBRA OPTICA

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 1 canal video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; Ali ...

799.99 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 1000m

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 1000m A Specifica Aii: A Model: 2 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoir ...

899.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set transmisie 2 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME SUPRAVEGHERE HDCVI

Atu Tech

Set transmisie 2 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. ACompatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 2 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesir ...

952.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

FIBRA OPTICA

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 2 canale video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; Al ...

988.00 Lei
de la Spy Shop

FIBRA OPTICA CU BRAT TRIPLU BRESSER 5942230

ACCESORII

Bresser 5942230 este un accesoriu pentru sursa de lumina rece. Sunt brate flexibile pentru o luminare optima fara umbre. ...

1175.00 Lei
de la AVmall

Eagle Cable - Cablu HDMI cu Fibra Optica Eagle Deluxe 5 metri

CABLURI / CONECTICA > Cabluri HDMI

Eagle Cable

Acest produs face parte din gama High Standard al producatorului Eagle Cable. Acest cablu HDMI este un cablu unicat, care functioneaza cu fibra optica, ajutand astfel transmiterea semnalul cu acuratete si intensitatea cu care pleaca de la sursa pe lungimi ...

1299.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set transmisie 4 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME SUPRAVEGHERE HDCVI

Atu Tech

Set transmisie 4 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. Compatibil cu standardele descrise mai sus, la rezolutia de 1080 P (FULL HD) A SPECIFICATII Semnale: 4 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / ...

1308.00 Lei
de la Spy Shop

INTERFATA 485 FIBRA OPTICA GLOBAL FIRE J-NET-ADV-COMS-FO

MODULE CENTRALE INCENDIU

Global Fire Equipment produce o gama larga de interfete care-i permit centralei analogice adresabile antincendiu JUNO NET sa fie conectata la interfata grafica ODISSEY folosind fibra optica. ...

Alte categorii interesante

Marci celebre care te pot interesa

Cel mai cel pret
Ishoot

Home | Contact | Despre | Protectia datelor personale
Copyright © MacrostandarD Editura si Informatica S.R.L.

Pagina creata in 0.18978095054626 secunde