fibra optica


Avem oferte mai bune la fibra optica, preturi de la 1 Lei. Alege din 85 oferte!

Rezultate similare returnate: 85;
Pretul cel mai mic: 1 lei;
Pretul cel mai mare: 791 lei;
Numar de pagini: 2;
Esti la pagina 1;

»» Daca rezultatele returnate nu sunt relevante incercati sa cautati doar fibra

Preturile produselor au fost actualizate la data de 4.07.2019.

Da click pe imagini ca sa vezi preturile valabile azi si sa faci comanda pe magazinul vanzator!

Preturi online moderate, Doar Pentru Tine!
Alte sectiuni din site
Smartphone - iHunt Like 2
Tu cat cheltui pe tehnologie?
Intotdeauna magazinele promovate pe macrostandard.ro au oferte mai bune alte magazine online!
Promotii EuroGSM Transport gratuit
1.00 Lei
de la VonMag

Accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica FTTH Drop Wire Intern SM 2 fire FTTHCB-SM

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

Cablu fibra optica FTTH Drop Wire, intern, SM, 2 fire Tensiune maxima de intindere-termen scurt/lung (N) : 100/60 Rezistenta la rupere-termen scurt/lung (N/100 mm) : 1000/500 Raza minima de curbura sta... ...

3.00 Lei
de la VonMag

Accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica Extern SM 4 fire F0-ZCCSM

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

Cablu fibra optica, extern, SM, 4 fire Atenuare la 1310 nm (d B/km) : &le 0,38 Max & &le 0,35 mediu Atenuare la 1550 nm (d B/km) : &le 0,25 Max & &le 0,22 mediu Dispersie cromatica 1285-1330 nm (ps/nm. k... ...

3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra LC%7CAPC%7CSX SM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra LC%7 CAPC%7 CSX SM%7 C9 Am ...

3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra SC%7CAPC%7CSM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra SC%7 CAPC%7 CSM%7 C9 Am ...

4.08 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - CABLU OPTIC CU 4 FIBRE FIBER 8

FIBRA OPTICA

Spyshop

Cablu optic FTTH pentru exterior cu 4 fibre ""Single Mode"" cu sufa metalica. Diametrul cablului este de 7.5/2mm si are o tensiune de intindere de 1000 Newton ...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 2M G657A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900 UM 2 M G657 A ...

8.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-SC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-SC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - SC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

12.00 Lei
de la Spy Shop

OEM - Pigtail fibra multi mode MM 50/125 OM3, 1.5 m

FIBRA OPTICA

OEM

MM 50/125 OM3 este o fibra multi mode pigtail. Are diametrul de 0.9 mm si lungimea de 1.5 m. Mantaua este LSZH iar culoarea aqua. ...

14.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-FC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - FC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

18.00 Lei
de la VonMag

PXW - Patchord fibra optica LC/LC 9M DX Lungime 3m LC/PC-LC/PC

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

...

18.00 Lei
de la VonMag

PXW - Patchcord fibra optica LC/SC 9M DX Lungime 3m LC/PC-SC/PC

SUPRAVEGHERE VIDEO > Mufe supraveghere video

PXW

...

21.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 3 M SC-LC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A conectori: LC - SC fibr A singlemode (G.652. D) lungime: 3 m atenuare sc Azut A A Patchcord ...

25.00 Lei
de la Interlink

Cablu fibra optica HAMA - 1.5 m

COMPONENTE / ACCESORII

HAMA

Cablu fibra optica HAMA - 1.5 m Tip Componenta: Cabluri, Caracteristici: Tip cablu: Optic, Compatibilitate: Conexiune dispozitive audio, Redare sunet: Stereo, 5.1, Lungime: 1,5 m, ...

26.20 Lei
de la Spy Shop

SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VT-II

FIBRA OPTICA

Novus

Set de 2 trasmitatoare video pasive pentru 1 canal care contine o intrare/iesire video 1x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 gra ...

35.00 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTS-II

FIBRA OPTICA

Spyshop

Set de 2 trasmitatoare video pasive pentru 1 canal care contine o intrare/iesire video 1x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 gra ...

56.99 Lei
de la evoMAG

GEMBIRD - CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode bulk

CABLURI

GEMBIRD

...

68.40 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - FIBRA OPTICA CU CONECTICA FOC

FIBRA OPTICA

Spyshop

Fibra optica cu conectica FOC, ...

76.99 Lei fata de 99.99- 23 Lei
de la A2T

Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Media convertor Gigabit SM/MMA TP-Link MC220 L . Respect A standardele IEEE 802.3ab Ai IEEE 802.3z. Port-ul FX suport A modul hot-swap Transmisie prin fibr A optic A multi-mode p An A la 0.55km Ai single-mode p An A la 10km. A MC220 L este un convertor me ...

89.99 Lei fata de 129.99- 40 Lei
de la A2T

Tp-Link - Modul SFP WDM Bi-DirecAional 1000Base-BX SM TL-SM321B

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Modul SFP WDM Bi-Direc Aional 1000 Base-BX SMA TL-SM321 B. A Modul SFP WDM Bi-Direc Aional, Suport A tehnologia WDM Bi-Direc Aional A, utiliz And un singur fir de fibr A, pentru reducerea costurilor A TP-LINK TL-SM321 B raspect A cel mai nou standard 1000 ...

107.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A122VR

FIBRA OPTICA

Novus

Receptor video activ cu 1 canal care are un semnal alb/negru pana la 1200 m si color cu receptoare active. Se recomanda tilizarea cablului UTP categoria 5. Temperatura de functionare a transmitatorului porneste de la 0 grade Celsius si poate sa ajunga pan ...

107.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A121VT

FIBRA OPTICA

Novus

Transmitator video activ cu 1 canal care are un semnal alb/negru pana la 1200 m si color cu receptoare active. Se recomanda tilizarea cablului UTP categoria 5. Temperatura de functionare a transmitatorului porneste de la 0 grade Celsius si poate sa ajunga ...

108.00 Lei
de la Interlink

Placa Fibra Optica M3F-PCIXF-2, PCI si PCI- X, 2 Gbps

SERVERE / RETELISTICA > Componente Server

INTEL

Tip Componenta: Placi Retea, Caracteristici: Viteza transfer date: 2 Gbps, NIC processor: Lanai-2 XP RISC, Frecventa: 333 MHz, Memorie: 2 MB (256 Kx8 B), EEPROM: 512 KB, include PCI-configuration-space data; Vital Product Data (VPD), numar serial, MAC add ...

113.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-414V-II

FIBRA OPTICA

Novus

Transmitator video digital pentru 4 canale care contine intrari/iesiri video 4x BNC cu o latime de banda de 6 MHz si trasmite un semnal alb/negru si color pana la 1200 m cu un receptor activ. Temeperatura de functionare este porneste de la 0 grade Celsius ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC100 CM ARJ45 10/100 M la fibra SC multi-mode 100 M, Full-duplex, pana la 2 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 80 ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Mediaconvertor SM 100MB/s TP-LINK MC110CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Mediaconvertor SM 100 MB/s A TP-LINK MC110 CS . Respect A standardele 802.3u 10/100 Base-TX, 100 Base-FX, Func Aiile Link Fault Passthrough Ai Far End Fault minimizeaz A la timp pierderile cauzate de e Auarea conexiunii, Permite comutare mod de transfer F ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Mediaconvertor SM 100MB/s WDM TP-LINK MC111CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Mediaconvertor SM 100 MB/s WDMA TP-LINK MC111 CS . Respect A standardele 802.3u 10/100 Base-TX, 100 Base-FX, Func Aiile Link Fault Passthrough Ai Far End Fault minimizeaz A la timp pierderile cauzate de e Auarea conexiunii, Adopt A tehnologia WDM, pentru ...

114.99 Lei fata de 249.99- 135 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC112 CS ARJ45 10/100 M la fibra SC single-mode 100 M, Full-duplex, Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, pana la 20 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 8 ...

129.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3KM conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3 KM conector LC Modul SFP Informatii suplimentare WDM 1310/1550 NM single mode 3 KM LC Connector ...

132.00 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - MODUL SFP STANDARD DUAL-FIBER UOF2202BS-20KM

FIBRA OPTICA

Spyshop

Modul SPF standard cu dual-fiber UOF2202 BS-20 KM. Acesta necesita folosirea lui in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

139.99 Lei fata de 249.99- 110 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor MM conector SC 1000Mb/s - MC200CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC200 CM ARJ45 1000 M la fibra SC multi-mode 1000 M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100/1000 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, I ...

149.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Single Mode 20 KM WDM 1000 Mb/s conector LCA, o bucata RX + o bucata TX. comunica Aie bidirec Aional A pe o singur A fibr A (WDM), func Aioneaz A An re Aele single-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX ...

149.99 Lei fata de 199.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Modul SFP WDM Bi-DirecAional 1000Base-BX SM TL-SM321A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Standarde E i Protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Lungime de Und A TX: 1550nm / RX: 1310nm Alimentare 3.3 V Siguran EA E i Emisie FCC, CE Cablu Fibr A single-mode Tip Fibr A Single-mode 9/125 um Max. Cable Length 10km Data Rate 1.25 Gbps Tip Port LC/U ...

159.99 Lei
de la A2T

Safer - Media convertor 20KM Gigabit LAN port SFP 1000Mbps

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Media convertor 20 KM Gigabit LAN port SFP 1000 Mbps. Convertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. A Protocol retea si tip conector 1 Slo ...

179.99 Lei fata de 199.99- 20 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multi-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 2 km, mufe optice: LC. A Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu standardul SFP (Small Form ...

179.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Multi Mode 500 M 100 Mb/s conector LC comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multimode, vitez A de transmisie de p An A la 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 550 m, conectori optici: LC. A Modul optic SFP ...

199.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM 100 Mbps cu port SFP UOF7201 E . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 1 ...

244.00 Lei
de la VonMag

Dahua - Modul fibra optica PFT3950

ELECTRONICE > Switch

Dahua

...

249.99 Lei fata de 279.99- 30 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM port SFP 1000 Mbps UOF7201 GE . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 10 ...

261.00 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - MODULE SFP STANDARD UOF2101BS

FIBRA OPTICA

Spyshop

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2101 BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

299.99 Lei fata de 399.99- 100 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set mediaconvertor RX + TX Single Mode Gigabite 1000Mb/s 25Km

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set mediaconvertor RX+TX Single Mode 1000 Mb/s. A Conexiune SC. Alimentatori inclusi in pachet. Distanta de transmisie max 25 KM. Convertorul media permite leg Atura de la cablul clasic STP/UTP la fibr A optic A singlemode. A A Echipamentul este prev Azut ...

299.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set adaptoare SFP distanta 20 Km Single/Multi mode UOF2101 BS . AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie ...

338.00 Lei
de la Spy Shop

Spyshop - MODUL SFP STANDARD SINGLE-FIBER UOF2201BS

FIBRA OPTICA

Spyshop

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2201 BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica. ...

379.99 Lei
de la A2T

Safer - GhilotinA (cleaver) pentru fibrA optica

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

SKL-S2 Aeste un cleaver de Analt A anduran AA, destinat t Aierii cu precizie a fibrelor optice. Specifica Aii: Diametru fibr A: 125 Am Diametru manta protectoare: 250 ~ 900 Am Anduran AA lam A: 48000 t Aieri ...

379.99 Lei
de la A2T

Yli - Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20Km Single mode UOF2201BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Yli

Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20 Km Single mode UOF2201 BS ...

463.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-1621VRLI

FIBRA OPTICA

Novus

Receptor video pasiv cu 16 canale (cu izolator) care are un semnal alb/negru pana la 600 m sau un semnal color pana la 400 m cu trasmitatoare pasive (NVPT-111 VTS, NVPT-111 VT, NVPT-111 VTP sau NVPT-414 V) . Se recomanda utilizarea cablului UTP categoria ...

577.00 Lei
de la Spy Shop

MINI TRANSMITATOR VIDEO COMNET FVT11M

FIBRA OPTICA

Comnet

Mini transmitator video pe 1 fibra optica multimode, 850nm. ...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE / TELEFONIE

Safer

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m Specifica Aii: Model: 1 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoire (f ...

649.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME DE SUPRAVEGHERE AHD

Atu Tech

Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. Compatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 1 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesire ...

791.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO COMNET FVR11

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video Comnet FVR11 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, automatic gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11 M. ...

Alte categorii interesante

Marci celebre care te pot interesa

Cel mai cel pret
Ishoot

Contact | Despre | Protectia datelor
Copyright © MacrostandarD Editura si Informatica S.R.L.

Pagina creata in 0.091501951217651 secunde