echipamente fibra optica


Avem oferte mai bune la echipamente fibra optica, preturi de la 2,59 Lei. Alege din 14 oferte!

Rezultate similare returnate: 14;
Pretul cel mai mic: 2,59 lei;
Pretul cel mai mare: 379,99 lei;
Numar de pagini: 1;
Esti la pagina 1;

»» Daca rezultatele returnate nu sunt relevante incercati sa cautati doar echipamente fibra

Preturile produselor au fost actualizate la data de 4.12.2018.

Da click pe imagini ca sa vezi preturile valabile azi si sa faci comanda pe magazinul vanzator!

Preturi online minime, Doar Acum!
Alte sectiuni din site
Smartphone - iHunt Like 2
Tu cat cheltui pe tehnologie?
Intotdeauna magazinele promovate pe macrostandard.ro au oferte mai bune alte magazine online!
Promotii EuroGSM Transport gratuit
2.59 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica 8 fire Single Mode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica 8 fire Single Mode. A ...

2.79 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica 4 fire Single Mode cu sufa pentru exterior

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica 4 fire Single Mode cu sufa pentru exterior. ...

2.99 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica 12 fire Single Mode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica A12 fire Single Mode. A ...

3.19 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica 8 fire Single Mode cu sufa pentru exterior

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica 8 fire Single Mode cu sufa pentru exterior. ...

14.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-FC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - FC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

21.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 3 M SC-LC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A conectori: LC - SC fibr A singlemode (G.652. D) lungime: 3 m atenuare sc Azut A A Patchcord ...

139.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Multi Mode 500 M 100 Mb/s conector LC comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multimode, vitez A de transmisie de p An A la 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 550 m, conectori optici: LC. A Modul optic SFP ...

179.99 Lei fata de 199.99- 20 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multi-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 2 km, mufe optice: LC. A Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu standardul SFP (Small Form ...

199.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM 100 Mbps cu port SFP UOF7201 E . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 1 ...

199.99 Lei fata de 249.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM - MC210CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC210 CS ARJ45 1000 M la fibra SC single-mode 1000 M, Full-duplex, pana la 15 Km, montabil in sasiu A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100/1000 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, ...

199.99 Lei fata de 229.99- 30 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Single Mode 20 KM WDM 1000 Mb/s conector LCA, o bucata RX + o bucata TX. comunica Aie bidirec Aional A pe o singur A fibr A (WDM), func Aioneaz A An re Aele single-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX ...

249.99 Lei fata de 279.99- 30 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM port SFP 1000 Mbps UOF7201 GE . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 10 ...

299.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set adaptoare SFP distanta 20 Km Single/Multi mode UOF2101 BS . AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie ...

379.99 Lei
de la A2T

Yli - Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20Km Single mode UOF2201BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Yli

Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20 Km Single mode UOF2201 BS ...

Alte categorii interesante

Marci celebre care te pot interesa

Cel mai cel pret
Ishoot


Home | Contact | Despre | Protectia datelor personale
Copyright © MacrostandarD Editura si Informatica S.R.L.

Pagina creata in 0.052633047103882 secunde