echipamente fibra optica


Avem oferte mai bune la echipamente fibra optica, preturi de la 3,49 Lei. Alege din 20 oferte!

Rezultate similare returnate: 20;
Pretul cel mai mic: 3,49 lei;
Pretul cel mai mare: 1499,99 lei;
Numar de pagini: 1;
Esti la pagina 1;

»» Daca rezultatele returnate nu sunt relevante incercati sa cautati doar echipamente fibra

Preturile produselor au fost actualizate la data de 2.04.2019.

Da click pe imagini ca sa vezi preturile valabile azi si sa faci comanda pe magazinul vanzator!

Preturi online mici, Ocazie Unica!
Alte sectiuni din site
Smartphone - iHunt Like 2
Tu cat cheltui pe tehnologie?
Intotdeauna magazinele promovate pe macrostandard.ro au oferte mai bune alte magazine online!
Promotii EuroGSM Transport gratuit
3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra LC%7CAPC%7CSX SM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

3.49 Lei
de la A2T

Safer - Conector fibra SC%7CAPC%7CSM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

5.99 Lei
de la A2T

Safer - PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 2M G657A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

8.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-SC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

14.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

21.99 Lei
de la A2T

Safer - Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

129.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3KM conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

149.99 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

...

149.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

159.99 Lei
de la A2T

Safer - Media convertor 20KM Gigabit LAN port SFP 1000Mbps

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

179.99 Lei fata de 199.99- 20 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

179.99 Lei
de la A2T

Safer - Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

199.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

...

199.99 Lei fata de 249.99- 50 Lei
de la A2T

Tp-Link - Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM - MC210CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

...

249.99 Lei fata de 279.99- 30 Lei
de la A2T

Atu Tech - Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

...

299.99 Lei
de la A2T

Atu Tech - Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

...

379.99 Lei
de la A2T

Yli - Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20Km Single mode UOF2201BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Yli

...

379.99 Lei
de la A2T

Safer - GhilotinA (cleaver) pentru fibrA optica

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

799.99 Lei
de la A2T

Safer - Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 1000m

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

1499.99 Lei
de la A2T

Safer - Switch cu management Layer2 16 porturi POE Gigabit 2 porturi SFP 330W

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

...

Alte categorii interesante

Marci celebre care te pot interesa

Cel mai cel pret
Ishoot

Contact | Despre | Protectia datelor
Copyright © MacrostandarD Editura si Informatica S.R.L.

Pagina creata in 0.32716917991638 secunde